Oznamy

oznamy pre členov klubu Sto tankov

Čo priniesol uplynulý týždeň: aj napriek horúčavám som pokračoval v práci na dioráme. V sobotu sa pridali Tomáš a Jakub čo si vážim a ďakujem im za ich čas a odvedenú prácu. V sobotu som sa stretol s Jankom Vasiľkom priamo na dioráme a riešili sme vytvorenie trate pre želenicu. Takže priatelia, čaká nás najťažšia práca ktorú treba dokončiť do osláv SNP. V hornej časti vytvoriť podklad pre dvojkoľajku a v dolnej časti dokončiť poľné cesty. To sa nezaobíde bez kopania a ďalšej úpravy terénu. V sobotu 22.6.2019 sa ide na Kalište na stretnutie generácií. Mám voľné miesto v aute, ak sa chce niekto pridať je vítaný avšak potrebujemn to vedieť najneskôr do štvrtka .Po víkende budem mať viac informácií ohľadne osláv SNP a BBMD 2019.

Taktiež by som uvítal aby poniektorí z Vás nedávali ľuďom neaktuálne nesplniteľné sľuby, potom sú s tým zbytočné problémy.

Informácia pre nových členov. Z členstva v klube vyplýva aj práca na dioráme, nielen jazdenie a zábava. Budúci týždeň sa máme zúčastniť na Laugaríciu v Trenčíne. Čakám na ďalšie info od organizátorov.

A na záver stále platí že: kto chce, hľadá spôsoby; kto nechce, hľadá dôvody.


Jaroslav Kršiak