Oznamy

oznamy pre členov klubu Sto tankov

Po viacerých odkladoch pre nepriaznivé počasie sa nám v sobotu 6. apríla podarilo uskutočniť klubovú brigádu. Objednané počasie konečne prišlo podľa nášho zadania a tak sme sa mohli pustiť do práce. Tentoraz nám dalo najviac zabrať nakopené lístie od jesene:

Torro Shop.de

Ahojte priatelia,
chcem Vás informovať že sa úspešne rozbieha moja spolupráca s nemeckou distribučnou firmou Torro Deutschland. Realizoval som už niekoľko dovozov a môžem s dodaným tovarom vysloviť maximálnu spokojnosť, taktiež ústretovosť a ochotu nemeckých obchodných partnerov. Ide o tovar od RC tankov, doplnkov, náhradných dielov, tuningových dielov, farieb, figúrok atď.

Vážení priatelia,


cctv

v priestore diorámy bol 25.6.2019 sprevádzkovaný kamerový systém a dioráma je od tohto dátumu monitorovaná bezpečnostnými kamerami napojenými na políciu. Z toho vyplýva pre všetkých bez výnimky oznamovacia povinnosť pred vstupom na diorámu. Každý návštevník je povinný nahlásiť svoju požiadavku o vstup na moje telefónne číslo 0948 747 245, alebo na číslo Stana Ďuríka 0903 846 660. Je nutné túto nahlasovaciu povinnosť dodržiavať aby ste sa vyhli zbytočným problémom a nedostali sa do konfliktu s policiou!


Toto opatrenie bolo nutné zaviesť, nakoľko sa v poslednom čase v priestore pohybujú nezodpovedné osoby a taktiež došlo k poškodeniu niektorých častí diorámy a vystavených objektov.


Informujte aj svojich známych a priateľov ktorí by mali záujem mimo plánovaných akcií jazdiť v dioráme.


Ďakujem za porozumenie


Jaroslav Kršiak

Čo priniesol uplynulý týždeň: aj napriek horúčavám som pokračoval v práci na dioráme. V sobotu sa pridali Tomáš a Jakub čo si vážim a ďakujem im za ich čas a odvedenú prácu. V sobotu som sa stretol s

Po viacerých odkladoch pre nepriaznivé počasie sa nám v sobotu 13. apríla podarilo uskutočniť klubovú brigádu. Objednané počasie konečne prišlo podľa nášho zadania a tak sme sa mohli pustiť do práce:

Akcia zrušená

Pozývame všetkých členov klubu na prvú tohtoročnú brigádu, ktorá sa bude konať v sobotu 30. marca 2019 od 10:00 hod. v areáli Múzea SNP - dioráma. Počas minulého víkendu bolo vyhrabané a odvezené všetko lístie z priestoru diorámy (ďakujeme: Jaroslav Kršiak, Tomáš Fúdor, Michal Zvalený)

Podmienky prihlásenia a registrácie

Vyplň všetky požadované polia ako meno, priezvisko, mesto, telefón, mail, typ a názov modelu, (vybrané podujatia aj ŠPZ a číslo OP).


Každý účastník podujatia sa zaväzuje k dodržiavaniu nižšie uvedených pravidiel a podmienok účasti:

Každý účasník je povinný dodržiavať všetky bezpečnostné predpisy pri prevádzke svojich modelov na verejnom priestranstve podľa stanovených zákonov SR.

Rešpektovať propozície a stanovené podmienky organizátorov.

Nesmie jazdiť s modelom po parkovisku, medzi ľuďmi, lietať v blízkosti ľudí.

Svojim konaním a správaním narušiť priebeh celého podujatia.

Riadiť sa počas podujatia pokynmi usporiadateľov a dodržiavať stanovené podmienky v rámci bezpečnosti a prevádzky svojich modelov.

Nezasahovať svojvoľne do zariadenia objektov umiestnených v priestoroch podujatia.